MRJ-FL-20Y فیبر لیزری علامت گذاری ماشین
video
ارسال درخواست
معرفی محصول
مشخصات سیستم:
میز کار مجهز به پلت فرم عملیاتی است که به طور گسترده در کارخانه، کارگاه و غیره استفاده می شود.
علامت گذاری با سرعت بالا، دقت موقعیت تکرار بالا.
بدون نگهداری روزانه برای لیزر، و زمان کار تا 100000 ساعت است.
زمینه برنامه:
پارامترهای عملکرد محصول:
مدل
MRJ-FL-20Y
MRJ-FL-30Y
MRJ-FL-50Y
قدرت لیزری
20W
30W
50 وات
طول موج لیزری
1064 نانومتر
کیفیت پرتو
M 2 <>
M 2 <>
فرکانس تکرار
فیلد علامت گذاری
110mmx110mm
110mmx110mm
110mmx110mm
عمق نشانگر
≤1.2mm
≤1.5mm
≤2.0mm
علامت گذاری خط سرعت
≤14000mm / s
≤14000mm / s
≤14000mm / s
حداقل عرض خط
10وم
10وم
حداقل شخصیت
0.15 میلیمتر
0.15 میلیمتر
تکرار دقیق
مصرف برق
≤600w
≤800w
≤1000w
زمان بدون نگهداری
ورودی برق
تک فاز 110VAC / 220VAC / 50-60Hz